Wedstrijdschema

15 september 2019

12:45 Alkmaar D1 – Qui Vive D1    (0-2)
12:45 Haarlem D1 – AthenA D1     (3-3)
12:45 Houten D1 – USHC D1           (3-2)
12:45 Myra D1 – Overbos D1          (2-0)
12:45 VVV D1 – Naarden D1           (2-0)
12:45 Westerpark D1 – AMVJ D1 (0-2)

22 september 2019

12:45 AMVJ D1 – Houten D1
12:45 AthenA D1 – Myra D1
12:45 Naarden D1 – Alkmaar D1
12:45 Overbos D1 – VVV D1
12:45 Qui Vive D1 – Westerpark D1
12:45 USHC D1 – Haarlem D1

29 september 2019

12:45 Alkmaar D1 – VVV D1
12:45 AthenA D1 – Overbos D1
12:45 Haarlem D1 – AMVJ D1
12:45 Houten D1 – Qui Vive D1
12:45 Myra D1 – USHC D1
12:45 Westerpark D1 – Naarden D1

6 oktober 2019

12:45 AMVJ D1 – Myra D1
12:45 Naarden D1 – Houten D1
12:45 Overbos D1 – Alkmaar D1
12:45 Qui Vive D1 – Haarlem D1
12:45 USHC D1 – AthenA D1
12:45 VVV D1 – Westerpark D1

13 oktober 2019

12:45 AthenA D1 – AMVJ D1
12:45 Haarlem D1 – Naarden D1
12:45 Houten D1 – VVV D1
12:45 Myra D1 – Qui Vive D1
12:45 USHC D1 – Overbos D1
12:45 Westerpark D1 – Alkmaar D1

20 oktober 2019

12:45 AMVJ D1 – USHC D1
12:45 Alkmaar D1 – Houten D1
12:45 Naarden D1 – Myra D1
12:45 Overbos D1 – Westerpark D1
12:45 Qui Vive D1 – AthenA D1
12:45 VVV D1 – Haarlem D1

27 oktober 2019

12:45 AMVJ D1 – Overbos D1
12:45 AthenA D1 – Naarden D1
12:45 Haarlem D1 – Alkmaar D1
12:45 Houten D1 – Westerpark D1
12:45 Myra D1 – VVV D1
12:45 USHC D1 – Qui Vive D1

3 november 2019

12:45 Alkmaar D1 – Myra D1
12:45 Naarden D1 – USHC D1
12:45 Overbos D1 – Houten D1
12:45 Qui Vive D1 – AMVJ D1
12:45 VVV D1 – AthenA D1
12:45 Westerpark D1 – Haarlem D1

10 november 2019

12:45 AMVJ D1 – Naarden D1
12:45 AthenA D1 – Alkmaar D1
12:45 Haarlem D1 – Houten D1
12:45 Myra D1 – Westerpark D1
12:45Qui Vive D1 – Overbos D1
12:45 USHC D1 – VVV D1

17 november 2019

12:45 Alkmaar D1 – USHC D1
12:45 Haarlem D1 – Overbos D1
12:45 Houten D1 – Myra D1
12:45 Naarden D1 – Qui Vive D1
12:45 VVV D1 – AMVJ D1
12:45 Westerpark D1 – AthenA D1

24 november 2019

12:45 AMVJ D1 – Alkmaar D1
12:45 AthenA D1 – Houten D1
12:45 Myra D1 – Haarlem D1
12:45 Overbos D1 – Naarden D1
12:45 Qui Vive D1 – VVV D1
12:45 USHC D1 – Westerpark D1